You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN
Breloczki

Breloczki

Haft jest sztuką dekorowania tkaniny za pomocą ściegów. To w jaki sposób wykorzystany zostanie później jest rozmaity. Jedną z niekonwencjonalnych form wykorzystania elementów hafciarskich jest zdobienie nimi przedmiotów codziennego użytku. Jednymi z nich są breloczki dopinane do kluczy, telefonów, notatników czy torebek. Przykuwają uwagę maleńkim nicianym obrazkiem, zamkniętym w sercu wisiorka. To drobiazgi dla wymagających oryginalności.

29.90zł
29.90zł
Drewniane breloczki (2 sztuki) z dziurkami umożliwiającymi wyhaftowanie dowolnego wzoru. Dzięki załączonemu alfabetowi można wyszyć dowolny monogram. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wykonania prac: breloczki (2 sztuki) z metalową zawieszką, nici, igła i oryginalna instrukcja po angielsku, rosyjsku, niemiecku. Dodatkowo załączona jest ogólna instrukcja dotycząca haftowania w języku p..
21.00zł
21.00zł
"Wspaniały gadżet hafciarski w postaci małego breloczka z uroczym imbrykiem. Zestaw zawiera: tkanina Aida 14", kolor biały, igła, nici, wzór, instrukcja oraz gotowy plastikowy brelok z zatrzaskiem na tkaninę oraz kółeczkiem na klucze."..