You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN
Obrusy i Bieżniki

Obrusy i Bieżniki

Stół pięknie udekorowany, sprawi, że każdy posiłek z rodziną czy popołudniowa kawa z przyjaciółmi zyska odpowiednią oprawę. Odpowiednio dobrany obrus i wzór współgrający z charakterem wnętrza zachwyci gości i będzie powodem do dumy dla gospodarzy. Obrusy i bieżniki wykonane własnoręcznie, pięknie wykończone i zdobione zalecane są jako przykładny element w domu.

38.90zł
38.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem dzikiej róży - dzięki temu ten sporych rozmiarów bieżnik na stół, czy komodę wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu. ..
30.00zł
30.00zł
Wykonaj bieżnik na stół sama. Prześliczny wzór utworzony z fiołków. Do zestawu dołączona jest taśma koronkowa, do obszycia bieżnika. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, taśma koronkowa, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do..
38.90zł
38.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem żółtych jaskrów - dzięki temu ten sporych rozmiarów bieżnik na stół, czy komodę wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu. ..
36.00zł
36.00zł
Wykonaj bieżnik na stół sama. Prześliczny wzór, do wyszycia którego będziesz potrzebować zaledwie 9 kolorów. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu...
38.90zł
38.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem polnych kwiatów - dzięki temu ten sporych rozmiarów bieżnik na stół, czy komodę wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu. ..
34.90zł
34.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia - dzięki temu bieżnik na stół wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu...
30.00zł
30.00zł
Wykonaj bieżnik na stół sama. Prześliczny wzór, pastelowe motyle na tle paproci. Do zestawu dołączona jest taśma koronkowa, do obszycia bieżnika. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, taśma koronkowa, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są..
39.90zł
39.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem świąt Bożego narodzenia - dzięki temu ten sporych rozmiarów bieżnik na stół, czy komodę  wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zest..
68.90zł
68.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem winorośli - dzięki temu podkładki oraz serwety na stół wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: 2 podkładki oraz 2 serwetki nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu. ..
38.90zł
38.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem winorośli z kwiatami w kształcie serduszek - dzięki temu ten sporych rozmiarów bieżnik na stół, czy komodę wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: bieżnik 50% bawełna, 50% poliester z nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są..
68.90zł
68.90zł
Prześliczny wzór, do wyszycia z motywem żółtych kwiatów - dzięki temu podkładki oraz serwety na stół wykonacie sami. UWAGA! Wzór nadrukowany w formie krzyżyków spiera się przy pierwszym praniu. Zestaw zawiera: 2 podkładki oraz 2 serwetki nadrukowanym wzorem, kolor biały, instrukcja z podanymi kolorami muliny DMC i Anchor oraz wzór. Nici nie są dołączone do zestawu. ..