You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN
Kołderki i Kocyki

Kołderki i Kocyki

Przyjemne i mięciutkie kołderki i kocyki to marzenie każdego dziecka i zachwyt każdego rodzica. Prześliczne dziecięce motywy, pastelowe kolory, bezpieczeństwo i wygoda. Niezbędny element wyprawki dla maluszka i wspaniały pomysł na prezent na przywitanie nowego członka rodziny. Pledy idealnie sprawdzą się jako przykrycie do łóżeczka i mata do zabawy. Ponadto pozwolą stworzyć ciekawy wystrój dziecięcego pokoju.

199.00zł
199.00zł
Wesoły alfabet dla maluszka! Na kołderce, projektu Jill McDonald, poza literkami, znajdują się małe zwierzątka: słonik, lwiątko, sówka, świnka, zebra i wiele innych.Do kompletu można domówić "Alfabet - Narodziny" (70-73734) oraz "Alfabet - Śliniaki" (70-73735) Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instru..
159.90zł
159.90zł
Uroczy wzór, na którym oprócz alfabetu, pojawiają się również małe, kolorowe zwierzaczki. Idealny podarunek dla małego krasnala, który na pewno nie będzie rozstawał się ze swoim pięknym kocykiem. Zestaw zawiera: Afgan - akryl 18', kolor ecru, posortowana mulina Dimensions, igła, wzór i instrukcja...
220.00zł
220.00zł
Deszcze przeszły i teraz świeci słońce. Nic dziwnego, że kolorowe zwierzątka na Arce Noego są takie szczęśliwe! Tworzenie tej uroczej kołderki sprawi na pewno wiele przyjemności a efekt będzie piorunujący! Zaprojektowane przez Betsey Cavallo. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadru..
154.90zł
154.90zł
Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę. Śliczne i zabawne, bardzo kolorowe zwierzęta płyną razem na wielkiej łodzi. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu...
152.00zł
152.00zł
Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę. Wzór utrzymany w kolorystyce pastelowej. Projekt Annabel Spenceley. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja w języku angielskim, francuskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany..
154.90zł
Miś i jego przyjaciele wybrali się w podróż pociągiem. Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę. Wzór utrzymany w kolorystyce pastelowej. Projekt Jordan Bryan z kolekcji Dimensions. Do kompletu można zamówić: Dziecięcy Pociąg Ekspressowy - Narodziny, 73428 Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadr..
199.00zł
Nasz fantastyczny kocyk z pewnością ogrzeje każdego, nawet w najchłodniejszą świąteczną noc. Kocyk haftowany jest tradycyjnym haftem krzyżykowym liczonym, co dwie fabryczne nitki Afghanu. Zestaw zawiera: akrylowy Afghan 18", kolor ecru, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja...
169.00zł
169.00zł
Szczeniaczek i kociątko uwielbiają się bawić i są najlepszymi przyjaciółmi, jednakże chętnie dołączą do maluszka, który będzie razem z nimi łapać kolorowe motyle. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Na..
139.00zł
139.00zł
Pierwsi przyjaciele są tymi, których nigdy nie zapomnimy, szczególnie, gdy towarzyszą nam już od pierwszych dni. Słodkie zwierzątka chętnie się zaprzyjaźnią z małym dzieciątkiem. Projekt Ruth J. & Bill D. Morehead. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łat..
152.00zł
152.00zł
Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę- zwierzątka z zoo. Wzór utrzymany w żywej kolorystyce. Projekt Wandy Bentley. W kolekcji Małe Zoo znajdą państwo również obrazek oraz śliniaki Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja w języku angielskim, francuskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Wzór nadrukowany jest w..
152.00zł
152.00zł
Dziecięca kołderka ze sportowym motywem. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor ecru, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja w języku angielskim, francuskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Polecamy z tej samej serii Ma..
128.00zł
128.00zł
Kto nie chciałby wtulić się w tak uroczego misia. Wzór kołderki utrzymany w kolorystyce pastelowej. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Tekst naniesiony n..
152.00zł
152.00zł
Miś i jego przyjaciele zebrali się by wysłuchać bajkę na dobranoc. Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę. Wzór utrzymany w kolorystyce pastelowej. Projekt Shelly Rasche z kolekcji Dimensions. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków tak by łatwo można było wykonać ..
156.00zł
156.00zł
Ta urocza kołderka jest wspaniałym pomysłem na przywitanie nadchodzącego dziecka. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu...
152.00zł
152.00zł
Niezwykle zwierzątka prosto z serca sawanny. Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę. Wzór utrzymany w kolorystyce pastelowej. Projekt Wilma Sanchez z kolekcji Dimensions. Do kompletu można zamówić: Sawanna - Narodziny, 70-73543 Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor naturalny, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany j..
129.90zł
129.90zł
Słodki aniołek składa rączki do modlitwy. W tym zajęciu towarzyszy mu miś. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu...
148.00zł
148.00zł
Dołącz swoje maleństwo do baśniowej krainy przykrywając je tą wyjątkową kołderką, ozdobioną urokliwymi zwierzątkami projektu Todd Trainer. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się p..
152.00zł
152.00zł
Prześliczny motyw na dziecięcą kołderkę- zwierzątka w dziecięcym wózku. Wzór utrzymany w żywej kolorystyce. Projekt Pat Yuille. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, mulina, igła, wzór i instrukcja w języku angielskim, francuskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków tak by łatwo można było wykonać haft...
224.90zł
224.90zł
Nawet kiedy dziecko urośnie, będzie to jego ulubiona kołderka. Ten uroczy wzór haftuje się na przygotowanej już kołderce. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym pra..
148.00zł
148.00zł
Przytul się do ślicznej kołderki wypełnionej literkami i zwierzątkami. Zestaw zawiera bawełniane nici, obrazek nadrukowany niezmywalnym tuszem na kołderce gotowej do wykończenia i instrukcję...
147.90zł
147.90zł
Nawet kiedy dziecko urośnie, będzie to jego ulubiona kołderka. Ten uroczy wzór haftuje się na przygotowanej już kołderce. Zestaw zawiera: pikowana kołderka - 50% poliester, 50% bawełna, kolor biały, z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, igła, wzór i instrukcja. Wzór nadrukowany jest w formie krzyżyków, tak by łatwo można było wykonać haft. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym pra..
220.00zł
220.00zł
 Kolorowy haft krzyżykowy, przedstawiający alfabet ze zwierzętami. Zaprojektowany przez Julie Dobson Miner. Zestaw zawiera: Aida 14", kolor biały, posortowana mulina, igła, wzór, wzór alfabetu i cyfr, instrukcja. ..