You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN
Poszewki

Poszewki

Poduszki ubrane w nasze powłoczki na pewno nie wyglądają banalnie. Bawełniane poszewki są wyjątkowo miękkie, lekkie i gładkie. W sypialni tworzą wyrafinowany klimat. Gwarantują spokojny sen i komfortowy wypoczynek. Doskonale nadają się na prezent dla osób ceniących piękno i perfekcję wykonania.

176.00zł
Bałwanek projektu Susan Winget może posłużyć nam po wyszyciu jako poduszka lub obrazek sam w sobie, jednak materiały do tego potrzebne nie są załączone w zestawie. Zestaw zawiera: kanwa 12" z nadrukiem, posortowane wełniane nici, igła, instrukcja...
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem świątecznych bałwanków jeżdżących na łyżwach. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem pięciu zadowolonych bałwanków w rzędzie do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem prostych, ale stylowych choinek do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
154.90zł
154.90zł
Lisa Audit i jej szalenie barwne kwiaty ozdobią każdy pokój. Żywe barwy i ich różnorodność mogą tylko zachwycać. Obrazek można wykończyć również jako poduszkę, ale zestaw nie posiada tyłu potrzebnego do tego typu wykończenia. Zestaw zawiera: kanwa z nadrukiem 14", posortowana mulina, igła, instrukcja...
62.90zł
62.90zł
Poszewka z przepięknym motywem dwóch małych kolibrów fruwających nad rzędem żółtych kwiatów do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem dwóch serc i otaczających je ornamentów do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z przepięknym motywem dzikiej róży do własnoręcznego wyhaftowania na jej wszystkich konturach. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z przepięknym motywem dzikiej różowej róży do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
69.90zł
69.90zł
Długo i szczęśliwie tandemem przez życie... Piękny prezent dla młodej pary, który może zostać także wyhaftowany, jako front do poduszki (materiały do wykonania całej poduszki nie znajdują się w zestawie). Dodatkowo dzięki załączonemu alfabetowi haftowany tekst może być dowolny...
62.90zł
62.90zł
Poszewka ozdobiona ornamentami przypominającymi fajansową ceramikę do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
49.90zł
49.90zł
Poszewka z fantazyjnym wzorkiem w odcieniach turkusu i błękitu to powiew elegancji i wyrafinowanego smaku. Zestaw zawiera: dwie  poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin, instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu...
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem fioletowych kwiatów do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
220.00zł
220.00zł
Obraz pochodzi z dorobku Nel Whatmore, brytyjskiej artystki specjalizującej się w studium kolorów. Zestaw należy do ekskluzywnej kolekcji Maia. Zestaw zawiera: kanwa 12" z kolorowym nadrukiem, posortowana wełna Anchor, igła, nawlekacz do igieł, instrukcja. Haft można wykorzystać na poduszkę...
176.00zł
176.00zł
Japoński karp pośród kwiatów w oryginalnych kolorach. Obrazek można wykończyć jako poduszkę, jednak w tym celu zestaw nie posiada elementów. Zestaw zawiera: kanwa z nadrukiem 13, posortowana wełna akrylowa, igła, instrukcja...
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem kolorowych kwiatów do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem kocich sylwetek i ogonami złożonymi w kształt serca do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z przepięknym motywem kolibrów w trakcie lotu do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z przepięknym motywem z kolorowymi motylami do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z kolorowymi sówkami siedzącymi na gałęzi do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem polnych kwiatów i kotków, których trudno zauważyć na pierwszy rzut oka. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z przepięknym motywem fioletowego kwiatu winorośli do własnoręcznego wyhaftowania. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
62.90zł
62.90zł
Poszewka z motywem świątecznych lampek choinkowych. Zestaw zawiera: dwie poszewki z nadrukowanym wzorem (50% poliester, 50% bawełna), listę potrzebnych mulin (DMC), instrukcję. UWAGA! Nadrukowany wzór spiera się przy pierwszym praniu. Muliny i igła nie są załączone do zestawu. ..
199.90zł
199.90zł
Przesympatyczny obraz Mikołaja, który można powiesić na ścianie, czy może świąteczna poduszka? Decyzję, co zrobić pozostawiamy Wam. Obraz wyszywany wełną, akrylową przędzą i wełnianą nicią...
60.00zł
60.00zł
Kilka prostych szwów oraz wypełnienie środka puszystym, dołączonym do zestawu materiałem - pozwolą Ci w mgnieniu oka wykończyć tę uroczą poduszeczkę w kształcie samochodzika. Wspaniały element z nowej kolekcji dziecięcej, idealnie nadaje się do przyozdobienia sypialni każdego chłopczyka. Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (100% poliester), wypełnienie poduszeczki, igła oraz instrukcja...