You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN
Punch needle

Punch needle

W kategorii tej znajdziecie Państwo zestawy do haftu Punch Needle. To nowoczesny rodzaj haftu, oparty na przeciąganiu muliny na wylot materiału. Ze względu na prostotę wykonania jest on idealny zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych miłośników rękodzieła.

64.90zł
64.90zł
Morska pamiątka z wakacji. Ach, wakacje, wakacje... morza szum i ptaków śpiew! Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
36.00zł
36.00zł
Te fantazyjne piskle przypomina nam, abyśmy każdy dzień rozpoczynali z pozytywną energią. Forma Punch Needle wybrana została do tego wzoru, dla stworzenia lepszego efektu dekoracyjnego. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor biały, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
42.00zł
42.00zł
Ten różowy flaming jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Żywa i wesoła kolorystyka, sprawi że ten wzór rozweseli każdy pokój. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
60.00zł
60.00zł
Kwiatki Doniczkowe to bardzo kolorowy, wzorzysty i niezwykle inspirujący obrazek, zaprojektowany przez Kate Endle. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor biały, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
60.00zł
60.00zł
Fantazyjne kwiaty w ciepłych kolorach w wazonie w groszki. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym wzorem, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
36.00zł
36.00zł
Lubisz prostotę i minimalizm w nadmorskim wydaniu? Ten obrazek Ci się spodoba! Dwukolorowa, niebiesko-biała muszelka to coś dla tych, którzy tęsknią za morską tonią i chłodnym powiewem nadmorskiej bryzy. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor biały, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
60.00zł
60.00zł
Wykonanie tego retro - kolażu w formie Punch Needle to świetna zabawa. Ciekawie wkomponowane w projekt motywy liści, kwiatów, drzew oraz owocu, szczególnie polecamy miłośnikom natury. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor biały, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
64.90zł
64.90zł
Te dwie sówki nie rozstają się ze sobą niczym papużki nierozłączki. Haft można wykonać z pominięciem angielskiego napisu. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor biały, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
60.00zł
60.00zł
Ten brązowy ptaszek w deseń jesiennych liści, przysiadł na chwilę na gałązce by każdy mógł podziwiać jego i błękitne, surrealistyczne tło. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor kość słoniowa, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
36.00zł
Nowoczesny powiew natury do Twojego domu! Dwukolorowy obrazek przedstawia niebieskiego ptaszka na gałązce, na brązowym tle. Idealny dla tych, którzy wolą proste i nieskomplikowane rozwiązania. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor antik, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
60.00zł
60.00zł
Obrazek zaprojektowany przez Sue Reeves przedstawia różowego kotka pośród kolorowych motyli i ćwierkającego ptaszka. Zasłuchany w ptasi śpiew uśmiecha się z rozmarzeniem. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor biały, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..
36.00zł
36.00zł
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Haft typu Punch – idealny dla osób chcących się zrelaksować. Bardzo prosty sposób wykonania – przy użyciu specjalnej igły do Puncha przepychamy nić na wylot tkaniny. Zestaw zawiera: tkanina z nadrukowanym konturem wzoru, kolor antik, posortowana mulina, wzór, instrukcja. Uwaga! Igła do Puncha nie jest częścią zestawu – produkt sprzedawany oddzielnie!..