You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN
Zabawki

Zabawki

W zestawach znajduje się wełenka, z której można wyczarować małą, filcową zabawkę. Co Ci to daje? Sam/-a robisz małego przyjaciela gier i zabaw lub pod Twoją opieką nasi najmilsi!

40.00zł
40.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Oto nasz nowy kumpel na zimę - wesoły bałwanek! Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, mulinę, igłę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki...
60.00zł
60.00zł
Oto Bella, ciemnowłosa dziewczynka w ogrodniczkach szukająca towarzystwa naszych najmłodszych dziewczynek. Mała przyjaciółka chętnie dołączy do każdej zabawy! Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (50% poliester, 50% akryl), wypełnienie lalki, igła, koraliki, guziki, instrukcja...
60.00zł
60.00zł
Poznaj małą Emily, która z chęcią wybierze się z Tobą na przyjęcie i osłodzi nie tylko szampańską zabawę przy popołudniowej herbatce, ale będzie Ci towarzyszyć także potem, gdy trzeba będzie już zamknąć oczęta… Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (50% poliester, 50% akryl), wypełnienie lalki, igła, koraliki, guziki, instrukcja...
24.00zł
24.00zł
Urocze Grzybki od Dimensions, idealnie nadają się do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi, maluchy będą zachwycone,że robią coś samodzielnie, a rodzice szczęśliwi,że ich pociechy się świetnie bawią. Zestaw pozwala na wykonanie pięciu grzybków, każdy w innym kolorze: Żółty, Niebieski, Czerwony, Zielony oraz różowy. Tkanina: Wełna 100% ..
40.00zł
40.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Jeżyk to milusie zwierzątko, nasz mały symbol jesieni. Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, mulinę, igłę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki.  Dodatkowe informacje w naszym artykule: needleart.pl/newsdesk_info.php..
99.00zł
99.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Zestaw ten ucieszy z pewnością każdego miłośnika kotków, a dzięki załączonej formie możesz wykonać kilka takich zabawek (po wcześniejszym dokupieniu wełenki - np. u nas w sklepie). Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, formę, mulinę, igłę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe infor..
99.00zł
99.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Zestaw z myślą o lubiących małe króliczki, a dzięki załączonej formie możesz wykonać kilka takich zabawek (po wcześniejszym dokupieniu wełenki - np. u nas w sklepie). Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, formę,mulinę, igłę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym ..
60.00zł
Słodka ksieżniczka dla małych dam dworu! Małe przyjaciółki chętnie się ze soba zaprzyjaźnią dzieląc się swoimi sekretami. Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (50% poliester, 50% akryl), wypełnienie lalki, igła, koraliki, brokatowa korona, wstążeczki oraz instrukcja...
60.00zł
Niczym jest bal bez prawdziwej księżniczki, każdy to wie. Księżniczka Liza, którą może wykonać każda następczyni tronu, jest świetną towarzyszką gier i zabaw na dworze.Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (50% poliester, 50% akryl), wypełnienie lalki, igła, kawałek satyny, koraliki, brokatowa korona, wstążeczki oraz instrukcja...
60.00zł
Zapoznaj swoją pociechę z księżniczką Sarą, która tylko czeka na wielkie bale. Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (50% poliester, 50% akryl), wypełnienie lalki, igła, koraliki, brokatowa korona, wstążeczki oraz instrukcja...
40.00zł
40.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Zestaw idealnie nadaje się dla początkujących!  UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym artykule: needleart.pl/newsdesk_info.php Rozmiar: ok. 9 cm x 6 cm Tkanina: Wełna 100% W skład zestawu wchodzi: igła do filcowania mata do filcowania bawełniana nić instrukcja ..
40.00zł
40.00zł
Filcowe Lody wspaniale będą wyglądały jako ozdoba do kuchni lub nawet duży breloczek! Lody są bardzo łatwe do wykonania, a do zestawu ni potrzeba nawet formy! UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym artykule: needleart.pl/newsdesk_info.php Rozmiar: ok. 6 cm x 9 cm Tkanina: Wełna 100% W skład zestawu wchodzi: igła do filcowania mata do filcowania ..
99.00zł
99.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Zestaw z myślą o każdym, kto lubi sówki, a dzięki załączonej formie możesz wykonać kilka takich zabawek (po wcześniejszym dokupieniu wełenki - np. u nas w sklepie). Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, formę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym artykule:needl..
60.00zł
60.00zł
Kilka prostych szwów oraz wypełnienie środka puszystym, dołączonym do zestawu materiałem - pozwolą Ci w mgnieniu oka wykończyć tę uroczą poduszeczkę w kształcie samochodzika. Wspaniały element z nowej kolekcji dziecięcej, idealnie nadaje się do przyozdobienia sypialni każdego chłopczyka. Zestaw zawiera: mulina, kolorowy filc (100% poliester), wypełnienie poduszeczki, igła oraz instrukcja...
40.00zł
40.00zł
Teraz możesz dam stworzyć zabawkę z filcu! To naprawdę łatwe! Muffin jest czymś w sam raz na początek, na pewno będzie pięknie wyglądał jako dekoracja w każdej kuchni lub jadalni. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym artykule: needleart.pl/newsdesk_info.php Rozmiar: ok. 6 cm x 8 cm Tkanina: Wełna 100% W skład zestawu wchodzi: igła do filcowa..
68.00zł
68.00zł
Biedronki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiara..
68.00zł
68.00zł
Kotki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiarach o..
68.00zł
68.00zł
Pszczółki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiara..
68.00zł
68.00zł
Ptaszki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiarach..
68.00zł
68.00zł
Rybki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiarach o..
68.00zł
68.00zł
Sówki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiarach o..
68.00zł
68.00zł
Żabki z filcu, które możemy sami wykonać od samego początku. Za pomocą ostrej igły filcujemy wełnę, dodajemy kolejne kawałki. Zabawa manualna (pod okiem dorosłego), która spodoba się dzieciom - nie ma to jak spędzić trochę czasu z rodzicami na wspólnej zabawie. Zestaw zawiera: wełna 100%, igła do filcowania, piankowa podkładka, instrukcja. UWAGA: Zestaw pozwala na wykonanie 2 zabawek o wymiarach o..
119.00zł
119.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Zestaw ten ucieszy naszych najmłodszych, a dzięki załączonej formie możesz wykonać kilka takich zabawek (po wcześniejszym dokupieniu wełenki - np. u nas w sklepie). Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, formę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym artykule:needle..
119.00zł
119.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Zestaw ten ucieszy z pewnością każdego miłośnika psiaków, a dzięki załączonej formie możesz wykonać kilka takich zabawek (po wcześniejszym dokupieniu wełenki - np. u nas w sklepie). Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, formę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszy..
40.00zł
40.00zł
Teraz możesz zrobić sam zabawkę z filcu - od początku do końca! Mały pingwinek, prosto z bieguna. Zestaw zawiera: wełna 100%, 2 igły do filcowania, podkładkę, instrukcję. UWAGA: zestaw pozwala na zrobienie 1 zabawki. Dodatkowe informacje w naszym artykule:needleart.pl/newsdesk_info.php..