You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Polski Polski
PLN

O nas

Needle&Art - haft krzyżykowy - o nas

Najładniejsze i oryginalne zestawy do haftu krzyżykowego

Sklep Needle&Art powstał z myślą o tych wszystkich, których interesuje sztuka rękodzieła, jaką jest hafciarstwo. Specjalizujemy się w hafcie krzyżykowym, jednakże w naszej ofercie znajdziecie filcowanie, haft płaski i inne techniki. Tych wszystkich, którzy szukają ciekawych i różnorodnych wzorów, nie zaspokajają ich zwykłe rzeczy, a przede wszystkim szukają nowych wyzwań - zapraszamy! Jesteśmy dla Was, miejscem, gdzie znajdziecie to, czego potrzebujecie.

2500
dostępnych produktów
81%
powracających klientów
10000
kont założonych przez klientów

Więcej o nas

Oferta

Oferta nasza skupia się w głównej mierze na sprzedaży kompletnych zestawów do haftu. Są to zarówno obrazy do haftu, różnorodne dekoracje, jak i produkty codziennego użytku, pomoce hafciarskie. Oprócz tego znajdziecie u nas nici do haftu, koraliki i inne możliwości urozmaicenia prac.

Marki w Needle&Art

Współpracujemy z firmami amerykańskimi: Dimensions, Design Works, Heaven and Earth, JCA, Leisure Arts, Jeanette Crews Design, Kreinik oraz firmami z Europy: DMC, Coats, Nimue, Zweigart, Thea Gouverneur, Vervaco, Bothy Treads i innymi.

Motywacja

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz stałe wsparcie dla naszych klientów. Cały czas szukamy czegoś nowego i nie boimy się wyzwań dlatego w Needle&Art znajdziecie asortyment, który zazwyczaj jest dostępny tylko u nas.

Referencje

Agnieszka

“Naprawdę bardzo fajny sklep, który bez wahania poleciłabym innym. Mają bardzo bogatą ofertę zestawów do haftu krzyżykowego, której nie widziałam, w żadnym innym sklepie, czy pasmanterii w Sieci. Naprawdę polecam, a robiłam już zakupy w różnych sklepach. ;-)” (opineo.pl)

Katarynka

“Jako jedyny oferował wszystko to, co potrzebowałam do rozpoczęcia nauki nowej metody haftu. Towar pierwszorzędnej jakości.” (opineo.pl)

Anna

“Bardzo jestem zadowolona z oferty sklepu i obsługi. Polecam.” (opineo.pl)